0 0

Müşteri Hizmetleri

0212 580 90 09
İade Şartları

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. 

1- Alıcı cayma hakkını kullanmak istiyorsa; ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi / kuruluşa tesliminden (3) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Aksi halde yapılmak istenilen iadeler kabul edilmemektedir.

2- İade etmek istediğiniz ürün, teslim aldığınız ürüne ait orjinal paketi ile geri gönderilmelidir. Orjinal kutuda herhangi bir yıpranma, yırtılma, deforme edilme, yapıştırılma, bantlama ve kutu orjinalliğine zarar verecek herhangi bir durumda iade işlemi kabul edilemez. Ürün teslim aldığınız ilk haliyle geri iade yapılmalıdır.

3- İade sebebinizin yazılı olduğu detaylı bir açıklama notu ile gönderilmelidir.


4- Ürün iadeleri ürün faturası ile birlikte yapılmalıdır,iade edilen ürün %20 hizmet bedeli kesintisi uygulanır,her iki tarafli kargo gönderim ücreti iade edilecek tutardan düşülerek iade işlemi gerçekleştirilir.

5- Kurumsal faturalı ürünlerin iade işlemi için ürünün, kurum tarafından düzenlenen "Ürün Birim Fiyatı + KDV" formatıyla kesilmiş "İade Faturası" ile iade edilmelidir.

6- İade edilen ürünler tekrar satılabilinir özelliğini kaybetmemelidir. İade edilen ürün, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda ise ürün iadesi kabul edilemez. 

7- Ürün tarafınıza hasarlı teslim edilmiş veya şirketimiz tarafından kaynaklanan sorun oluşmuş ise kargo iade masrafları tarafımıza aittir. Bunun dışında nedenlerle yapılan iade masrafları müşterilerimize aittir. 

8- Geri iadeler anlaşmalı kargo şirketleri ile yapılmalıdır. Anlaşmalı kargo şirketleri ürün iade formunda belirtilmektedir.

İletişim Bilgileri

Yeşilova Mahallesi Gaziosmanpaşa Caddesi No:11/B Küçükçekmece / İstanbul

info@eglenerekal.com

0212 580 90 09

0543 301 35 33

0535 301 35 35

© eglenerekal.com. Tüm hakları Saklıdır.


Websireni Yazılım & Bilişim E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.